אלבומים מעוצבים

מתמחה בהדפסת אלבום תמונות דיגיטלי, לוחות שנה ותמונות על קנבס

להורדת התוכנה חינם

מאמר בנושא אלבום מעוצב

אלבומים ספרי תמונות מתנות עבודת שורשים תוכנת עריכה
אלבום מעוצב אלבום תמונות ספר אלבום רעיויות לאלבומי תמונות פיתוח תמונות אלבום דיגיטלי אלבומי ילדים עיצוב אלבומים אלבום לבר מצווה אלבום לבת מצווה

אלבומים מעוצבים עם מבחר נופים מרהיבים מן הארץ ומהעולם נמצאים כמעט בכל בית על השולחן בסלון. אם תמיד חלמתם להיות צלמים מקצועיים ולהוציא אלבום תמונות משלכם, חברת לופה יכולה להגשים לכם עכשיו את החלום. על ידי שימוש בתוכנת עיצוב תמונות החדשנית פוטובוק של אתר לופה תוכלו ליצור אלבומים מעוצבים המכילים את התמונות הטובות ביותר שלכם ואת הרגעים היפים והמרגשים אותם אתם רוצים לזכור ולחלוק עם אחרים.

מהם אלבומים מעוצבים

אלבומים מעוצבים של חברת לופה הינם אלבומי תמונות שאותם אתם יוצרים בעצמכם על המחשב הביתי שלכם. אין צורך לרוץ לחנות הצילום ולפתח פילם וגם לא להדפיס תמונות במדפסת הביתית, שאיכותן לרוב ירודה או שעלותן יקרה. תוכלו להוריד תמונות דיגיטליות מתוך מצלמה דיגיטלית אל המחשב הביתי או לסרוק תמונות בעזרת סורק שולחני ומן המחשב להעלות את הצילומים ישירות לאחת מעשרות התבניות המוכנות בתוכנת פוטובוק הידידותית שתוכלו להוריד בחינם מהאתר של לופה.

לאחר עיצוב ספר תמונות בצורה ובסגנון שבחרתם, על ידי בחירת צורת האלבום- רגילה או פנורמית, גודל האלבום ומספר העמודים שבו, תוכלו למקם את התמונות באלבום על ידי גרירה שלהן בעזרת העכבר מתיקיה שעל שולחן העבודה שבמחשב שלכם ישירות אל תבנית העמוד של תוכנת פוטובוק. בכל שלב תוכלו לשנות את מספר התמונות שבכל עמוד ואת צורת סידורן. תנו דרור לדמיון שלכם והוסיפו טקסט חופשי של מספר שורות לכל תמונה או כיתבו סיפור של ממש. העניקו לאלבום התמונות המעוצב שלכם מגע אישי וייחודי בעזרת מגוון הפונטים הזמין בתוכנה. את ספר התמונות שיצרתם במו ידיכם שילחו להדפסה בחברת לופה דרך המחשב. האלבום המוכן יגיע אליכם הביתה תוך מספר ימים, כרוך בכריכה קשה צבעונית ואיכותית אשר תשמור על האלבומים המעוצבים והזיכרונות היקרים שהם מכילים לאורך שנים.

מי יכול ליצור אלבומים מעוצבים

כל אחד יכול להכין אלבום מעוצב! כל מי אשר יש ברשותו מחשב ביתי ותמונות דיגיטליות או רגילות יכול להוריד חינם את תוכנת פוטובוק ליצירת אלבום תמונות מהאתר של חברת לופה, וליצור אלבומים מעוצבים משל עצמו בקלות ותוך מספר לא רב של שעות.

אתר תמצאו טיפים לעיצוב האלבום בצורה מיטבית ותשובות לשאלות נפוצות שיסייעו לכם בהכנת האלבום. רצוי לקרוא וליישם את ההמלצות שבאתר בנוגע לשיפור איכות התמונות בעזרת תוכנות לעיבוד תמונות כמו פוטושופ או פיקאסה ואופצייתmagic של לופה, על מנת לשפר את המראה הסופי של האלבום שלכם, ותמיד תוכלו ליצור קשר עם הצוות האדיב של לופה העומד לרשותכם בכל בקשה מיוחדת של עזרה בעיצוב או בקשה לשילוח מהיר או מיוחד.

למה משמשים אלבומים מעוצבים

אלבומים מעוצבים של חברת לופה הם בחירה מוצלחת אם אתם מחפשים מתנה מקורית ומיוחדת לבן או בת הזוג, להורים או לחברים. כל אחד ישמח לקבל אלבום מעוצב שניכר שהושקעה בו מחשבה ועבודה והמכיל בתוכו זיכרונות של רגעים אהובים ומרגשים. אם אתם רוצים לציין אירוע מיוחד כמו חתונה או בר מצווה, יום נישואין, יום הולדת או טיול, תוכלו להדפיס מספר גדול של עותקים מן האלבום שלכם ולחלק אותם כמזכרת לאורחים. או אולי אתם פשוט רוצים לארגן את התמונות שלכם באלבום דק במראה יוקרתי ויחודי, כזה שתוכלו לשלוף מן המדף בכל עת שיגיעו אורחים ולהתגאות ביצירה מעשה ידיכם. שוב אין צורך לפשפש בין ערמות של תמונות המונחות בקופסת נעליים כדי למצוא את התמונות מן האירוע המבוקש. רק הושיטו יד וטלו את האלבום המעוצב שלכם לרגעים רבים של העלאת זיכרונות והנאה.