אלבום שורשים

מתמחה בהדפסת אלבום תמונות דיגיטלי, לוחות שנה ותמונות על קנבס

להורדת התוכנה חינם

עבודת שורשים עם הדפסה איכותית

אלבומים ספרי תמונות מתנות עבודת שורשים תוכנת עריכה
עבודת שורשים >

עבדת קשה, והתאמצת ככל האפשר בכדי ליצור עבודת שורשים לדוגמא מושקעת ככל האפשר. עברת את כל השלבים: איסוף חומרים, ראיונות עם בני משפחה, עריכת תמונות, הכנת אילן יוחסין, איסוף חפצים משפחתיים וכך האלה עד לעבודה המושלמת – שהיא כעת מקור גאווה למשפחה כולה.

אז מה עושים עכשיו?

האפשרות הטובה שעומדת בפניך לאחר סיום עבודת השורשים הוא יצירת אלבום תמונות שיוכל להציג את העבודה שלך בצורה המושלמת והטובה ביותר. למעשה, לאחר ההשקעה הגדולה בעבודת השורשים, הכנת אלבום שורשים אמור להיות השלב המהנה ביותר בדרך ליצירת העבודה המושלמת. כל מה שתצטרכו לעשות כעת הוא להוריד תוכנה לעיצוב אלבום שורשים, להוסיף את הטקסטים והתמונות שכבר אספת בעמל רב, להעביר אותו מתוכנת וורד לתוכנת עיצוב אלבומים, לבחור כמות עותקים וגודל ספר ולהזמין.

עיצוב אלבום שורשים אינו דורש מאמץ רב, והוא עשוי להעניק הנאה רבה לכם ולבני המשפחה שבוודאי יעריכו את מידת ההשקעה שלכם בהנצחת ההיסטוריה המשפחתית לדורותיה. ספר שורשים אפשר להדפיס במספר עותקים ולחלק לבני הדורות השונים במשפחה, וכמובן לשמור עותק אחד או אתם תוכלו להעניק בבוא היום לילדכם כמקור השראה לעבודת השורשים שהם יכינו כשיגיע הזמן.

זכרו כי הכנת אלבום שורשים בכריכה קשה אינה דורשת ידע מיוחד בתוכנות גראפיות, אלא הבנה בסיסית בתפעול יישומי מחשב, הבנה שבוודאי כבר רכשתם במהלך הכנת עבודת שורשים או עוד לפניה. קשה להפריז בהשפעה יש לאלבום מעוצב היטב על אלה שצופים בו בפעם הראשונה, לכן חשוב שהטקסטים ותמונות שתעלו לאלבום השורשים יהיו באיכות גבוהה ככל האפשר – כך שגם הדפסה תצא באיכות הגבוה ביותר.

הורידו עכשיו תוכנת לעריכת אלבום שורשים >