עריכת ספר או אלבום תמונות דיגיטלי

מתמחה בהדפסת אלבום תמונות דיגיטלי, לוחות שנה ותמונות על קנבס

להורדת התוכנה חינם

עריכת תמונות

אלבומים ספרי תמונות מתנות עבודת שורשים תוכנת עריכה
ספר תמונות ספר זכרונות ספר הריון או לידה ספר חתונה ספר טיולים ספר מחזור

ספרים היו מאז ומתמיד דרך נפלאה לשמר זיכרונות כתובים ומצולמים. עריכת ספר בימינו כבר לא דורשת תוכנות מסובכות של הוצאה לאור או הבנה בתהליכי דפוס. התוכנה לעיבוד תמונות ויצירת אלבום תמונות דיגיטלי של לופה מאפשרת לכם להיות עורכים וכותבים וליצור ספר משלכם.

שלבים בעריכת ספר

החלק החשוב ביותר בתהליך עריכת ספר הוא בחירת נושא הספר. לא משנה באיזה נושא תבחרו, חשוב ליצור מיקוד ועניין כך שהתוצאה הסופית תהיה ספר מעניין, מקורי ובעל קו מקשר. תוכלו למשל לבחור להכין ספר תמונותשיתעד את טקס החתונה שלכם או את ההריון הראשון, או אולי תרצו להציג תמונות משגעות מהחופשה האחרונה שלכם במקום אקזוטי כמו אוסטרליה, דיסנילנד או אפילו אילת.

תלמידי חטיבות הביניים נדרשים כיום לעריכת ספר בנושא עבודת שורשים ואנשים מבוגרים רבים מוצאים סיפוק בתהליך עריכת ספר זיכרונות המשמר את זיכרונותיהם עבור עצמם ועבור הדור הצעיר יותר.

לאחר שבחרתם נושא עבור הספר האישי שלכם ואספתם חומר מצולם וכתוב כמו תמונות דיגיטליות או תמונות מפילם שסרקתם על הסורק הביתי, מצאתם מסמכים מעניינים, הכנתם ראשי פרקים וגם כתבתם סיפורים, אספו את כל החומר לתוך תיקיה אחת על המחשב האישי כך שיהיה לכם קל למצוא את כל מה שתצטרכו עבור עריכת ספר.

מעכשיו יש פתרון פשוט. אלבום תמונות מודפס של חברת לופה. בעזרת תוכנת עריכת תמונות "לופה פוטובוק" החינמית והקלה לשימוש שניתן להוריד מאתר לופה תוכלו ליצור אלבום תמונות אישי ומרגש משלכם, עם הרגעים הכי מרגשים והצילומים הכי מוצלחים. בעיקר היום, כאשר מצלמה דיגיטלית הופכת את הצילום למשחק ילדים, אנו אוספים תמונות רבות על המחשב האישי או על דיסקים, ואז שוכחים מהם או לא יודעים כיצד להציג אותן בצורה יפה. אלבום תמונות דיגיטלי הוא הפתרון האידיאלי עבור אלו מאיתנו שרוצים ליצור אלבום ייחודי ולתת לתמונות את הכבוד המגיע להן.

שלב שני

בשלב הבא הורידו את התוכנה החינמית ליצירת אלבום תמונות מהאתר של לופה והתקינו אותה על המחשב שלכם. התוכנה תספק לכם תבניות עיצוב בשלל סוגים ולמגוון טעמים ותיתן לכם רעיונות לגבי עיצוב הדפים ועריכת ספר. גם כאן מומלץ לשמור על קו עיצובי אחיד התואם את תוכן הספר והסגנון שלו. לא כדאי להתפתות לשימוש בצבעים רבים של רקעים עבור דפי האלבום שלכם. זכרו שאתם רוצים להדגיש את התמונות ואת החומר הכתוב שתכניסו לספר ולא למשוך את העין אל הרקע. עבור ספר רשמי כדאי לבחור ברקע אחיד או בדוגמה עדינה במיוחד עם אתם עוסקים בעריכת ספר תיעודי כמו ספר זיכרונות , ספר חיים שכאלה או עבודת שורשים וחלק מהתמונות הינן בשחור לבן.

אם אתם מכינים ספר תמונות עבור מאורע משמח כמו חתונה, בר מצווה, ברית יום הולדת או מסיבת שחרור תוכלו להתפרע יותר עם מגוון הרקעים והתבניות שמציעה לכם התוכנה של לופה וליצור אלבום צבעוני וייחודי.

שלב אחרון

לאחר שהעלתם את כל התמונות והמסמכים לספר שיצרתם בעזרת פעולה פשוטה של גרירה, תוכלו להוסיף טקסט וכותרות, ולבחור תמונה ושם מתאים עבור הכריכה החיצונית של הספר שלכם. השלב האחרון בעריכת ספר הוא לתת מבט נוסף ביצירה המוגמרת ולשלוח להדפסה מקוונת ישירות דרך המחשב שלכם אל חברת לופה. ההתמחות של לופה בהדפסת תמונות דיגיטלית תבטיח שתקבלו מוצר איכותי ומקצועי אשר ישלח לביתכם ויתפוס מקום מכובד בספריה שלכם. אז למה אתם מחכים? התחילו בעריכת הספר שלכם כבר עכשיו ותיהנו מחוויית יצירה כמו שרק חברת לופה יודעת להציע.