עיצוב אלבום דיגיטלי

אחרי 10 שנים כחלוצים בתחום ספרי התמונות האישיים, אפשר לומר שאין כמעט נושא לעיצוב אלבום דיגיטלי (שאנחנו מכנים כעיצוב ספר תמונות אישי) שלא ראינו.

החדשנות הטכנולוגית שהביאו הטלפונים החכמים של כולנו לתמונה, האיצה את היכולת לצלם תמונות בכל מקום ובכל זמן באיכות שלא נופלת ממצלמות דיגיטליות חדשות. הטלפון הפך את כולנו לצלמים וכל רגע בחיים לתערוכה אפשרית או לפחות לספר תמונות פוטנציאלי. חלק מאתנו גם הפכו לאמני צילום המשתפים את יצירותיהם תמונות ברשתות החברתיות.

מה הסיפור של ספר התמונות שלך?

כמו שאמרנו, ב-10 השנים שאנחנו מסתובבים בשטח ראינו המון רעיונות וסיפורים שונים ומשונים. אם נכין טבלה של הרעיונות הכי פופולריים לעיצוב אלבום תמונות (ספר תמונות אישי בלשוננו) נמצא כמובן בראש את אלבומי החתונה, בר המצווה, הברית וכל האירועים המשפחתיים המסורתיים. אחריהם נמצא את עיצוב אלבום (ספר) התמונות מהטיולים השונים בארץ ובעולם, בנושאי סקי, מזרח רחוק, אירופה הקלאסית וארה"ב. הורים לילדים בכיתות ז' יכירו כמובן את עיצוב האלבום הדיגיטלי הקרוי "ספר שורשים" שעבורו הכנו תבנית עיצוב מיוחדת שמפיחה רעננות וחיים בהיסטוריה המשפחתית.

לכו תדעו מאיפה יבוא הרעיון לעצב ספר תמונות?

כל יום אתם חווים סיפורים מעניינים שאת חלקם אתם אפילו מצלמים בטלפון. במקום להשאיר את התמונות בחושך הדיגיטלי תעשו איתן משהו טוב כמו לגבות בענן או לעצב אלבום תמונות דיגיטלי (ספר כמו שאנחנו אוהבים לכנות אותו) שיודפס בבית הדפוס החדשני שלנו ויגיע אליכם הביתה. הרעיונות הכי מגניבים שראינו הם תוך כדי הדפסת הספרים: ספר הקעקוע הראשון, ספרי מתכונים של סבתא, ספר ילדים שמכיל תמונות של חיות המחמד בבית פלוס טקסטים, ספר תמונות של הירקות בגינה בבית, ספרי באנג'י, צלילה, צניחה חופשית, ספר הפקקים בדרך לעבודה, ספר תכתובות של וואטצאפ והדמיון עוד יכול להרקיע שחקים בעיצוב ספר תמונות אישי של לופה. תפתיעו אותנו.

כמה רעיונות לספרי תמונות שתוכלו לעשות בלופה

עיצוב ספר מתכונים

אלבום חתונה אישי

תעשו משהו טוב עם התמונות שלכם

להורדת תוכנת המחשב


* *
הורידו חינם את תוכנת לופה לעיצוב ספר תמונות

להורדת האפליקציה לטלפון


iPhone
Android
אלבום תמונות מעוצב בקלי קלות

Lupa App

15%

נרשמים לרשימת הדיוור שלנו!


כדי להתקדם נשמח לקבל ממך אישור

שלחו לי קופון >

ההטבה מיועדת לנרשמים חדשים לקבלת מייל שיווקי ולרשומים למייל שיווקי חודשי בלבד • ללא כפל הטבות / הנחות / קופונים / מבצעים

מעכשיו, נהיה בקשר.
מה שאומר שמגיע לך קופון של 15% הנחה לספר לופה.

שלחנו את פרטי הקופון למייל שלך.

שמנו לב שטרם ניצלת את הקופון שלך וזה מבאס אותו.
את הפרטים של הקופון שלחנו במייל, אז הוא מחכה לך שם...

אנחנו מדוורים איתך מזמן, וזה מעולה, אבל הקופון הזה מיועד לנרשמים חדשים בלבד.

וגם אי אפשר לקבל את אותו הקופון פעמיים.

אומנם לא הספקת לנצל את הקופון שקיבלת,
אבל הקופון שאנחנו נותנים כאן
הוא עבור נרשמים חדשים.
תודה ולהתראות בקופון הבא.

הבנתי.

וגם אי אפשר לקבל את אותו הקופון פעמיים.

הקופון שאנחנו נותנים כאן
הוא עבור נרשמים חדשים.
תודה ולהתראות בקופון הבא.

  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.