אלבום תמונות מעוצב

המילה האחרונה בעיצוב הסלון מגיעה מלופה. תארו לעצמכם שבמקום ערימות עיתונים או חשבונות תניחו על שולחן הסלון את המילה האחרונה בעיצוב הבית? אלבום תמונות מעוצב או כמו שאנחנו והלקוחות שלנו קוראים לו, הספר ההולנדי. מדוע קראנו לו כך? ובכן בראש ובראשונה הוא ספר שנפתח במאה ושמונים מעלות, כלומר בפתיחה שטוחה לחלוטין שהעלאתה בדמיוננו את הולנד, הארץ השטוחה והיפיפייה. הספר ההולנדי יציג את התמונות המרהיבות שלכם על פני כפולת נייר אחת רציפה, כלומר, כמו פוסטר (ללא החלק האמצעי באלבום תמונות מעוצב אחר שבהן הולך חלק מהתמונה לאיבוד). הדפסת הספר ההולנדי תציג את התמונות שלכם על נייר צילום אמיתי שיעניק עומק וחיים לתמונה ולנוסטלגיה הטמונה בה. סיפורי חוויות מצולמות של פעם בחיים מהקוטב הצפוני, ספארי באפריקה, טראקים בהימליה וצלילות עם כרישים באוסטרליה יהפכו את הסלון לחלון ראווה למסעות שלכם. ההולנדי הוא אכן ספר תמונות שראוי להצגה על השולחן בסלון כפריט עיצובי לכל דבר וכנושא לשיחה ערנית על טיולי העבר ותכנון טיולי העתיד.

צלמו מראש עבור הספר ההולנדי. בפעם הבאה שאתם יוצאים לטיול נופים בארץ או בחו"ל, תצלמו מראש לטובת ההופעה החיה של התמונות שלכם בספר ההולנדי. ההולנדי מתאים גם לכל אירוע מושקע שילווה אתכם שנים עם חיוכים ומבטים מאושרים רק מהצצה בסיפור שמספרות התמונות בו. עיצוב הספר ההולנדי כמו כל עיצוב אלבום דיגיטלי של לופה, אפשרי באמצעות תוכנת המחשב והאפליקציה שלנו. לפני תחילת עיצוב הספר בתוכנת המחשב אספו את כל התמונות שצילמתם מהמצלמה והטלפון, סירקו את כל הפריטים שאספתם במהלך הטיול כמו כרטיסי כניסה, מפיות ממסעדות, חשבוניות, כרטיסי ביקור וכל פרט שאוצר בתוכו סיפור. במהלך עיצוב הספר שבצו בין התמונות את האלמנטים האלה והם יעשירו את הסיפור ויעמיקו את החוויה.

לופה מצוינת כמתנה ואנחנו לא בטוחים עד היום, גם לאחר 10 שנות פעילות והיכרות עם התחום, מי מאושר יותר מהלופה - זה שנותן או זה שמקבל.

מה כל כך מיוחד בספר ההולנדי שהופך אותו לספר פרימיום?

פתיחה מלאה 180°

הדפסה על נייר צילום

דפים עבים במשקל 280 גרם

כפולת נייר רציפה עד 72 ס"מ בהתאם לפורמט הספר

תעשו משהו טוב עם התמונות שלכם

להורדת תוכנת הדסקטופ


* *
הורידו חינם את תוכנת לופה לעיצוב ספר תמונות
אלבום תמונות מעוצב בקלי קלות

Lupa App

15%

נרשמים לרשימת הדיוור שלנו!


כדי להתקדם נשמח לקבל ממך אישור

שלחו לי קופון >

ההטבה מיועדת לנרשמים חדשים לקבלת מייל שיווקי ולרשומים למייל שיווקי חודשי בלבד • ללא כפל הטבות / הנחות / קופונים / מבצעים

מעכשיו, נהיה בקשר.
מה שאומר שמגיע לך קופון של 15% הנחה לספר לופה.

שלחנו את פרטי הקופון למייל שלך.

שמנו לב שטרם ניצלת את הקופון שלך וזה מבאס אותו.
את הפרטים של הקופון שלחנו במייל, אז הוא מחכה לך שם...

אנחנו מדוורים איתך מזמן, וזה מעולה, אבל הקופון הזה מיועד לנרשמים חדשים בלבד.

וגם אי אפשר לקבל את אותו הקופון פעמיים.

אומנם לא הספקת לנצל את הקופון שקיבלת,
אבל הקופון שאנחנו נותנים כאן
הוא עבור נרשמים חדשים.
תודה ולהתראות בקופון הבא.

הבנתי.

וגם אי אפשר לקבל את אותו הקופון פעמיים.

הקופון שאנחנו נותנים כאן
הוא עבור נרשמים חדשים.
תודה ולהתראות בקופון הבא.

  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.