אלבום שורשים הוא לא רק עוד פרויקט של כיתה ז'. הוא גם מסע מרגש בזמן של כל בני המשפחה במעלה אילן היוחסין שלה. מסע שבו התוצאה חשובה אך הדרך חשובה ומרתקת לא פחות בהיותה מלאת הפתעות ולפעמים אף סודות שטרם נחשפו לעין. אילו הפתעות? ובכן, מהניסיון האישי שלנו בספרי שורשים אנחנו יכולים לספר שכל סיפור משפחתי ידוע ומוכר מקבל תפניות בעלילה בשעה שבוחנים ביחד, הורים וילדים, תמונות ומסמכים היסטוריים. כאלה הפתעות. רוצים לראות עבודת שורשים לדוגמא? דפדפו בכל אחת מתבניות שעיצבנו עבור עבודת שורשים, כל אחת מהן היא גם עבודת שורשים לדוגמה.

אני מאשר/ת קבלת חומר פרסומי באמצעות דוא״ל מלופה

טיפים להכנת ספר עבודת שורשים

 איך כותבים ועורכים טקסטים ? התוכנה שלנו כוללת אפשרות לכתיבה ועריכה של טקסטים ישירות בספר השורשים שלכם וגם אפשרות להכניס טקסטים ממעבדי תמלילים נפוצים אחרים, (לדוגמא: מיקרוסופט וורד).

 איך יוצרים עץ משפחתי? אנחנו ממליצים ליצור את העץ או כמו שקוראים לו, "אילן יוחסין" באמצעות אתר myheritage ואחר כך להדביק בספר שלך. מצד שני, אפשר גם ליצור אותו בתוך תבנית העיצוב שלנו.

 איך יודעים שהתמונות תצאנה כמו שצריך בהדפסת הספר? אנחנו ממליצים לסרוק את התמונות שיש לכם ברזולוציה בסריקה של תמונות קטנות במיוחד עם הגדרת DPI של 300.

תכונות הספר ההולנדי, פתיחה מלאה 180°, הדפסה על נייר צילום, דפים עבים במשקל 280 גרם, כפולת נייר רציפה